Scroll


İnsan KaynaklarıCV'nizi
muhasebe@tau-travel.com
adresine gönderin,
uygun pozisyon oluşması durumunda,
yetkililerimiz size ulaşsın.

 

Tau Turizm, ekip çalışmasının sınırsız hizmetle buluştuğu, üst düzeyde müşteri memnuniyetini, kaliteli organizasyonlarla ve özverili çalışanları ile birlikte büyük bir aile sıcaklığında gerçekleştiren bir acentedir.

Tau Turizm ailesini her geçen gün büyüterek bu yapıyı sürekli ve güçlü kılmak ise insan kaynakları politikalarımızın ilk hedefi olarak belirlenmiştir.

Tau Turizm'in kurumsal kültür anlayışı, tüm çalışanları tarafından ortaya konulan inanç ve değerlerden oluşur ve her çalışanımız bu kültüre sahip çıkar.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde rekabet koşulları, sosyo ekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın bireysel gelişimleri izlenerek eğitim programları yapılır.

Hedef, eğitim eşliğinde davranış ve becerileri geliştirerek sektörel gelişime uyum sağlamaktır.
 
İş Olanakları
Tau Turizm, Antalya merkez ofis ve Bodrum ofisi bünyesinde kariyer olanakları sunmaktadır.
 
Kariyer Gelişimi
Tau Turizm tüm çalışanları kapsayan performans yönetim sistemi ile çalışanlarının bilgi, beceri ve davranışlarının geliştirilmesini, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve giderilmesini, geçmiş performanslarının değerlendirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini destekler.
 
Amacımız, şirketimiz Tau Turizm'i geleceğe taşıyacak insan kaynağını oluşturmak için, çalışanların kişisel gelişimi ve kariyer gelişimlerini desteklemektir.
 
Oryantasyon Eğitimi
Tau Turizm'de, işe yeni başlayanlar oryantasyon eğitimine tabii tutulur. Bu eğitim, çalışanların şirket kurum kültürünü ve iş akışlarını yakından tanımalarına olanak sağlar.
 
İç Eğitim Programları
Tau Turizm 2005 yılından beri tecrübesiyle çalışanlarına mesleki eğitim ve destek sunar.
 
Dış Kaynaklı Eğitim Programları
Sektöründe lider eğitim firmalarından, çalışanların gelişim ihtiyaçları doğrultusunda eğitim hizmetleri alınır.
Çağrı Merkezi
 
tautatil.com
tautravel.com
 

 

ThySunExpressOnurAirpegasusAtlasanadolujet